Osoba narodená 11.10

Osobnosť narodená 11.10

Táto osobnosť nesie so sebou nesmierne silné číslo 11, ktoré v tarote predstavuje Silu, schopnú poskytnúť silu ostatným. Akoby bola schopná prejsť cez prekážky a vydávať zo seba takú energiu, aká by vyviedla aj leva z púšte. No, ako vždy, nič nie je jednoduché.

Táto jedinečná osobnosť sa sústreďuje na svoje ciele s neuveriteľnou silou a tlačením takzvane na pílu. V prípade prekážok neváha ísť cez ne bezcitne a bez ohľadu na okolie. Jej odhodlanie a nasadenie v práci sú do posledných síl, avšak vôbec si nevšime, že týmto spôsobom stráca vlastnú životnú silu.

Číslo 10 v tarote, znamená Koleso osudu, stále meniace sa šťastie a neistota. Pre túto osobu je však ťažké nájsť stred a to v nej neustále otriasa základy viery. Jej hyperaktivita a odhodlanie sú neoddeliteľnou súčasťou, ale zároveň nechápe tých, ktorí nie sú schopní držať s ňou krok.

Súhra čísel 11 a 10 znamená, že táto osobnosť vkladá príliš veľa nasadenia do všetkého, čo robí. Snaží sa povzbudiť okolie, no často sa stretáva s nevyspytateľnými udalosťami. Pocit, že nesie na svojich pleciach veľa a nikto jej nepomáha, je pre ňu ťažkým bremenom.

V ťažkých chvíľach prichádza koleso osudu so svojou nevyspytateľnosťou. Táto osobnosť čelí aj nečakaným udalostiam, ktoré ju zasiahnu (nehody, straty blízkych, katastrofy). Východisko spočíva v tom, aby nevyvíjala prílišný tlak na život a na svoje okolie. Snaženie sa dosiahnuť viac a viac môže byť v tomto prípade prekliatím, a preto je dôležité nájsť rovnováhu medzi ambíciami a vnímaním vlastnej silnej osobnosti.