Osoba narodená 23.3

23.3 je to fascinujúca kombinácia čísiel, ktorá prináša so sebou zaujímavé vlastnosti a výzvy.

Číslo 23 v tarote je Dar – predstavuje charizmatického a vyhľadávaného spoločníka. Táto osoba má schopnosť okúzliť a zaujať viacero ľudí svojím šarmom a príťažlivým vystupovaním. Súčasne však nesie v sebe aj odlesky manipulácie a tendenciu využívať situácie pre svoj osobný prospech. Niekedy zkĺzne do pocitu, že má všetkého málo a že jej okolie neprejavuje úctu podľa zásluh, ale len maličkostí..

Číslo 3 je symbolizované Cisárovnou, ktorá sa vyznačuje schopnosťou zjednocovať a rozhodovať vo sporoch. Táto osoba je teda schopná pôsobiť ako mierotvorca a spájač, čo z nej robí príjemného spoločníka. Cisárovná je taktiež kreatívna a schopná rozprávať fascinujúce príbehy.

Spojením týchto čísiel vzniká istá neistota a neviera v seba samého. Existuje možnosť, že táto osoba bude vnímať, že okolie nerobí dosť pre jej podporu. To môže viesť k pocitu málocenosti a súčasne narastá tlak na rôzne životné výzvy, rodinné problémy, finančné ťažkosti a možno dokonca milostný trojuholník.

Je dôležité, aby táto osobnosť zamerala svoju energiu na osobné ciele, ktoré sú pre ňu srdcovou záležitosťou. Mala by sa sústrediť na dosiahnutie spokojnosti vo všetkých aspektoch svojho života. Vyhýbať by sa mala manipulácii a využívaniu iných na dosiahnutie svojich cieľov, pretože dlhodobo to môže poškodiť jej vzťahy.

Celkovo platí, že táto osobnosť má v sebe silné kvality, ale musí byť opatrná, aby neupadla do pasce vlastnej manipulácie a neistoty. Sústreďovanie sa na rozvoj pozitívnych vlastností a prácu na vyrovnaní života môže viesť k plnohodnotnému a spokojnému životu.