Pripravte sa na fascinujúcu cestu objavovania svojej vlastnej hlbiny a múdrosti!

Osoba narodená 6.12

Vitajte vo fascinujúcom svete Tarotu, kde Múdra sova odhaľuje tajomstvá spojené s dátumom narodenia 6 a 12. Vstúpte do tohto mysteriózneho sveta a objavte, čo vám sudičky uplietli do vienka.

6 (deň narodenia)
12 (mesiac narodenia)


Číslo 6 je v tarote symbolom lásky, ale aj nerozhodnosti, odhaľuje fascinujúci paradox vášho charakteru. Vaša láska k pohybu, tancu a slobode vás sprevádza každým krokom, no vo vnútri vás môže prenasledovať nerozhodnosť. V objatí vášho vášnivého temperamentu sa skrýva dilema, kedy je ťažké oddeliť rozum od citu. Aj keď sa javíte ako rozhodná osobnosť, vnútorný boj medzi rozumom a citom môže byť nepríjemne prekvapujúci. Ak je táto osobnosť v stresových situáciách, vrúcne objatia strieda s hnevom a pre okolie je nepochopiteľné ako rýchlo vie zmeniť svoju náladu.


Číslo 12 je zastúpené v tarote Obesencom, čo prináša do života schopnosť pozerať sa na situácie z iného pohľadu. Vy ste tí, ktorí dokážu obrátiť veci hore nohami, keď ostatní stratili nádej. Avšak, občas vás môže obklopujúce okolie ťažko pochopiť, prečo vnímate svet cez farby a vášeň pre pestrosť vás upokojuje. Táto schopnosť prináša kreativitu, ale aj stres, keďže môžete svoje okolie svojím nekompromisným pohľadom priviesť k hnevu.

Súhra čísel 6 a 12 vytvára v osobnosti napätie medzi láskou a racionálnou múdrosťou, preto sa často váhavo rozhoduje.

Vstúpte do tohto tajomného sveta, kde každé rozhodnutie je tancom medzi číslami. Prihláste sa na kurz tarotu a pochopíte doposiaľ neprebádané územie svojho psyché.