Osoba narodená 19.2

Vo výkladoch osudu zámerne nepoužívame rok narodenia, nakoľko sa táto celistvosť dátumu narodenia preberá na kurze. Až kurz vám odhalí čo vám sudičky uplietli do vášho osudu, všetky silné a slabé stránky vašej osobnosti.
Výklad osudu je fascinujúcim dobrodružstvom, ktoré nám otvára dvere do hlbokých tajomstiev našej osobnosti. Tarot a čísla môžu byť kľúčom k pochopeniu nášho vlastného vnútorného sveta.
Vitajte teda vo svete Tarotu, kde Múdra sova odhaľuje tajomstvá spojené s dátumom narodenia 19.2

19 (deň narodenia)
2 (mesiac narodenia)


Číslo 19 v Tarote symbolizuje Slnko, pôjde o osobnosť obdarovanú zmyslom pre humor. S prirodzenosťou vtipkuje, rozdáva radosť a dobrú náladu. Poukazuje na to, že život je potrebný prežiť aj v zdraví, veselo a hravo. Táto osobnosť by mala byť zároveň obozretná, pretože slnko môže aj spáliť, môže vystupovať sebavedomo a drzo, čo môže niektorých ľudí odradiť.

Číslo 2 v Tarote je Kňažka, ktorá vníma iných a má svoje tajomstvá. S ľahkosťou vie podať múdrosť a nájsť v ťažkej situácii kúsok svetla. Inklinuje ku ezoterike a zamýšľa sa nad kolobehom života.
Osoba s týmto číslom môže byť empatická a chápať iných, ale zároveň si chráni svoje vlastné tajomstvá. Môže zhodnotiť iných povahu, no zároveň si uchováva svoju vnútornú pravdu pre seba.

Kombinácia čísel 19 a 2 naznačuje, že táto osobnosť premýšľa o hĺbke života a nerád pozerá na minulosť v ktorej jej bolo ublížené. Nevie pochopiť prečo sa životné rady za zvlášnych okolností odohrali práve jej.
Táto osobnosť by mala pracovať na skrotení svojho ohňa. Dokáže byť vo vyváženom stave pokiaľ športuje, otužuje…. Je dôležité, aby si uvedomila, že každý má minulost a každý môže rásť a meniť sa. Otvorenosť a schopnosť odpustiť môžu byť pre ňu kľúčové na ceste k hĺbke a múdrosti.