Osoba narodená 1.7

Rovnako ako je pestrý obzor vtákov, aj my Vám ponúkame jedinečný pohľad na vašu osobnosť, osvetľujúci ju z rôznych uhlov.
Narodenie pod určitým číslom môže byť akoby vstupenkou do tajomného divadla osudu. Dátum narodenia je ako kód, ktorý odkrýva rôzne aspekty vášho života.

Pozrieme na dva takéto kódy – čísla 1 a 7.
1 (deň narodenia)
7 (mesiac narodenia)

Číslo 1 predstavuje Mága – symbolizujúceho výrečnosťou, komunikáciou, manažérskou zručnosťou a vodcovskými schopnosťami. No ako Mág musí mať zvládnuté všetky svoje silné a najmä slabé stránky osobnosti. To znamená, že vyrovnanie je kľúčom k úspechu. Ak je v strese je ako hurikán, všetko zničí. Aj keď môže vybuchnúť ako sopka, vnútri cíti, že prebytočná energia musí nájsť cestu von. Energiu može upokojiť športom, alebo zamerať pozornosť na svoj talent a zdokonaliť ho.

Číslo 7 označuje Voz – čo znamená, že ako kočiš musí udržiavať rovnováhu medzi svojimi pozitívnymi a negatívnymi stránkami. Ako keď riadite koč s koňmi, ktoré vás sprevádzajú životnou cestou. Nemôžete jedného pustiť, musíte ich spolu “ukočírovať“ – svoje vnútorné sily a vášne,inak vkĺznete do stresu. A osobnosť v strese priťahuje iba násilie, strach a bezmocnosť. Táto cesta môže byť plná náročných zákrut a strmých stúpaní, ale kočiš, má schopnosť ukočírovať predsa každú výzvu. Vyžaduje si to rovnováhu a ovládanie seba samého, nezabúdajte, že pri každom stúpaní cítiť silu z prekonávania a víťazstva.

Pre tých, ktorí majú tieto dva aspekty spojené v ich dátume narodenia, život môže byť dobrodružstvo plné prekvapení a ťažkých výziev. Aby ste dosiahli to, čo vám bolo dané do vienka, musíte nájsť rovnováhu medzi svojimi vnútornými silami a pevne riadiť cesty svojho života. Takže vezmite uzdu do rúk, zvládnite svoje stránky ako Mág a riadte svoj koč na ceste života ako Voz.