Energia peňazí

Už poznáte správny spôsob, ako vysloviť svoje priania. Teraz sa zamerajme konkrétne na tému peňazí. Nie je to len o tom, priať si peniaze v súčasnosti a predstavovať si ich, ale ide o zmenu energie smerom k peniazom.

  • Keď dostanete výplatu, zamyslite sa, či vás to teší, alebo či myslíte na to, že nemáte dosť?
  • Už ste niekedy premýšľali o tom, ako vnímate peniaze?
  • Pozorujete svoj príjem so strachom, že nebude stačiť, že máte málo?

A práve tu spočíva tajomstvo energetickej pohyblivosti peňazí.

Začnite pozitívnym uvažovaním. Poďakujte, keď sa pozriete na svoju výplatu, že máte dosť na splatenie úveru, domácich výdavkov a ešte vám niečo zostalo. Skrátka, zmena pohľadu na peniaze je kľúčová.

Vesmír zaznamená vašu zmenu a zacíti energiu, ktorú vysielate k peniazom. Pred vami sa začnú otvárať príležitosti na lepšie platenú prácu – ako odmena za energiu, ktorú ste vložili do vzťahu k peniazom. Ak dokážete zmeniť svoju energiu voči prijímaniu peňazí, vesmír sa tiež zmení a začne vám ponúkať nové príležitosti.

Toto je správna esencia pochopenia. Podobá sa to vtipu, kde žobrák celý život prosí Boha, aby bol bohatý, a Boh nakoniec stratí trpezlivosť. Ponúkol žobrákovi počas jeho života milión možností a žobrák neurobil nič, len čakal. Boh mu na sklonku života teda odpovedal: „Žobrák, konečne si aspoň kúp los!“ Chápete, že želať si v súčasnosti nie je všetko? Musíte pretočiť svoj vzťah, zo strachu z nedostatku, na vďačnosť.

Keď pochopíte a zmeníte uhoľ pohľadu energie na peniaze, pochopíte aj energiu lásky, zdravia a uvedomíte si, aké energie ste doteraz vysielali….