Vonné tyčinky

Vonné tyčinky

Už veľa století domorodí obyvatelia Severnej Ameriky pálili pri rituálnych očistných a liečebných obradov suché zväzky listov.

Tieto jedinečné vône sú vytvorené s ohľadom na históriu a tradície spájané s pálením tyčiniek, ktoré sa vyvíjali cez mnohé stáročia. Ich dizajn je premyslený tak, aby vás mentálne prenášal do vašich obľúbených miest, a ich intenzita efektívne eliminuje nežiaduce vône.

Tyčinky prinášajú do vášho priestoru exotické vône a sú vkusne a elegantne zabalené spolu s pierkom v dekoratívnych krabičkách.

Tyčinky sú ručne vyrábané v Indii.

 1. Vytvorte si ochranu
  predstavte si okolo seba jasné biele svetlo, ktoré vás obklopuje a zabraňuje prístup nízkej energie. Zavolajte si na pomoc anjelov, alebo vašich ochrancov.
 2. Zapáľte tyčinku
  najjednoduchší spôsob je vpichnúť drevený koniec do stojana na vonné tyčinky a druhú koniec zapáliť, oheň sfúknuť pokiaľ nezačne tyčinka dymiť.
 3. Zabezpečte priestor
  zatvorte všetky okná a dvere, aby sa dym nedostal von.
 4. Vydymujte priestor
  dôkladne vydymujte rohy každej izby, kde sa zvykne ukladať negatívna energia. Postupujte postupne izbu po izbe.
 5. Prevetrajte priestor
  Po dokončení nechajte chvíľu zatvorené okná, potom ich otvorte a nechajte izby dôkladne prevetrať.

Ako často opakovať tento proces závisí od konkrétnej situácie. Odporúča sa vydymovať priestor, najmä ak ste sa nedávno presťahovali, zakúpili nový byt alebo dom, alebo ste mali nepríjemnú návštevu a pociťujete negatívnu energiu.
Okrem tyčiniek môžete na očistu priestoru od negatívnej energie využiť aj iné prostriedky, ako sú šalvia, palo santo drevo, živice, a podobne.

Produkty