Šumivé bomby do kúpeľa

Šumivé bomby do kúpeľa

Luxusne a nádherne voňavé šumivé kúpeľné bomby do kúpeľa s príveskom z drahého kameňa musíte jednoducho vyskúšať a dopriať si relaxačný zážitok v kúpeľni, ktorý sa stane bohatou exotickou oázou.

Bomby poskytujú optimálnu starostlivosť vašej pokožke po náročnom dni. Vyrábajú sa s láskou z kvalitných prírodných zložiek a sú obohatené o esenciálne oleje, ktoré pomáhajú uvoľniť stres a zmierniť napätie v tele.

V každej kúpeľnej bombe sa ukrýva úžasný náramok z drahokamov. Každý kameň má svoje vlastné jedinečné vlastnosti, pridávajúc do vášho života nový rozmer krásy a pozitívnej energie.

Jednoducho pridajte guľu do kúpeľa, a po rozpustení sa začnú uvoľňovať vône a oleje, transformujúc vašu kúpeľňu na miesto luxusného oddychu. Pocítite, ako vaša pokožka jemne tancuje pod dotykom krémových esenciálnych olejov, zanechávajúc ju hebkú a nádherne voňavú.

A aby toho nebolo málo, v každej bombe vás čaká krásne prekvapenie – náramok z drahých kameňov, ktorý vám prinesie nielen vonkajšiu eleganciu, ale aj vnútornú harmóniu.

Vyberte si zo širokej škály drahokamov, ako sú Ametyst, Ruženín, Tigrie Oko, Avanturín, Sodalit a Biely Jaspis.

  • každá kúpeľná bomba je ručne vyrobená vo Veľkej Británii
  • hmotnosť 170g