Mystery balíky

Mystery balíky

Nenechajte si ujsť túto príležitosť priniesť krásu a luxus do životov svojich blízkych, kolegov, alebo svojich zamestnancov. Darujte im naše Mystery balíky a pozrite, ako ich oči zažiaria od šťastia.

Objednajte si ich ešte dnes a pripravte sa na magické a voňavé darčeky, ktoré si budú pamätať ešte dlhý čas.

Vstúpte do sveta nesmiernych vôní a luxusu s našimi jedinečnými Mystery balíčkami, ktoré s radosťou prinesú krásu a potešenie do života každého, komu ich darujete.

Naše balíčky sú zložené so starostlivosťou a láskou obsahujú:

  • 4 nádherné produkty za neuveriteľných 40 eur
  • 3 skvostné darčeky len za 25 eur
  • v každom balíčku objavíte vyrobené darčeky, ktoré pochádzajú z Indie a Indonézie
  • tieto exotické klenoty sú nielen krásne na pohľad, ale aj nesmierne voňavé
  • každý produkt nesie v sebe kúzlo a remeselnú zručnosť tisícročných tradícií

Vyhradzujeme si právo zmeniť ponúkaný tovar v balíkoch v závislosti od aktuálnych skladových zásob, aby sme vám mohli ponúknuť vždy najlepšie a najaktívnejšie produkty z našej kolekcie.

Darček pre Ňu

Pre dámy, ktoré milujú krásu a relaxáciu, sme pripravili balíčky, ktoré zahŕňajú všetko, čo potrebujú na potešenie mysle a tela. Naše produkty nesú v sebe kúzlo exotických krajín a zabezpečia, aby sa obdarovaná cítila ako kráľovná.

Darček pre Neho

Pre pánov sme pripravili balíčky plné mužských luxusných produktov, ktoré zdôraznia ich štýl a eleganciu. Každý produkt je vybraný so zreteľom na mužskú energiu a zmyselnosť.

Darček pre zamestnanca

Nezabudli sme ani na vašich vzácnych zamestnancov. Naše balíčky pre zamestnancov sú kombináciou krásy a užitočnosti, aby sa vaši zamestnanci cítili ocenení a motivovaní.

+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Quick View
15,0020,00